Site içi Arama

Ara

Haberler


Yazılar Listesi

Yıldız Teknik Üniversitesi’nin 16 yıldır faaliyet gösteren Robotik Ve Otomasyon Kulübü tarafından bu sene ikincisi düzenlenecek olan Otomasyon Akademisi 28 Kasım 2016 tarihinde YTÜ Davutpaşa Kampüsü Elektrik-Elektronik Fakültesi Konferans Salonu’nda gerçekleşecektir.
Boreas GNU/Linux dağıtımının 0.2 sürümünü tamamlanmış bulunmakta. Bu sürümdeki amaç Linux’daki elektronik yazılımlarını tanıtmaktan çok bu yazılımlar için zamanla bilgi  ve bu yazılımları kullananlar için bir çatı oluşturmak hatta  ileride özgür donanımlar geliştirmek.
eniXma 2008 Nisan sayısı (Yıl 2 Sayı 7) www.enixma.org adresinde yayınlandı. Kendisini, "eniXma, başta Linux ve GNU programları olmak üzere, açık kaynak kodlu özgür işletim sistemleri ve yazılımları hakkında herkesin bilgilerini özgürce paylaşabileceği bir elektronik bilgi  paylaşım aracıdır.
Yeni Şakak Gazetesi yazarlarından Kürşat Bumin, 19 Kasım 2007 tarihinde yayınlanan "Rüzgârın önüne düşmek" başlıklı yazısında, Ülkemizde rüzgar enerjisinin önemi ve durumu ile ilgili konularda görüşlerini açıklarken sitemizde bulunan...
Teknomerkez, 2 Eylül 2006 Cumartesi günü saat 17:00'de yayınlanan "Bilişim Rüzgarı" programında tanıtımı yapılan siteler arasında yeralmıştır.
Yeni bir virus geliyor ...
Eğer size "Welcome to the matrix.pps" şeklinde bir mail gelirse sakın açmayın, hemen silin.
Son zamanlarda MSN Messenger yoluyla funny.exe isimli bir worm dosyası yaygın bir şekilde geziyor. Tanıdığınız bir adresten geliyor öncelikle bu worm. Tabii doğal olarak merak ediyorsunuz. Ve gelen dosyayı kabul edip açmaya çalışırsanız işte o an olan oluyor.
İçerik Yan Blok
Konular
Tasarım: Teknimer Teknoloji
Yukarı